reklama

 
banan webhosting

Známe vítěze naší březnové soutěže o roční předplatné časopisu 100+1!

Přinášíme vyhodnocení naší březnové čtenářské soutěže. Hlavní výherce získává dárkový poukaz na roční předplatné časopisu 100+1 a další výherci budou mít možnost vybrat si za naší nabídky DVD z edice Nejkrásnější místa světa.

V březnové soutěži jsme Vás tak trochu potrápili nejen nelehkými otázkami, ale i kurzem jedné exotické měny, a to singapurského dolaru k 15. dubnu tohoto roku podle údajů ČNB. A jak to celé dopadlo?

Na všechny otázky obou kol odpověděl správně a dokonce kurz i úplně přesně určil soutěžící s uživatelským jménem „wihryz“. S dalšími vítězi je to již trochu složitější… Vzhledem k tomu, že velmi přesné tipy na kurz (o jednu či dvě setiny) a samozřejmě správné odpovědí v obou kolech měli více než jen dva soutěžící, museli jsme si pomoci losováním a na druhém a třetím místě se tedy umístili čtenáři s uživatelskými jmény „beník“ a „blackpoint“. Ceny útěchy pro účastníky pouze druhého kola od nás získávají uživatelé „karky“ a „Alacatazar“. Všechny výherce DVD budeme postupně kontaktovat e-mailem, aby si vybrali z naší nabídky z edice Nejkrásnější místa světa…

Výhercům srdečně blahopřejeme!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz