reklama

 
banan webhosting

Vážení a milí čtenáři,

Rok se opět sešel s rokem a my vám - již potřetí za dobu naší existence - přejeme vše nejlepší do nového roku 2003. Rádi bychom vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali, i za množství vašich e-mailů - s pozdravy, otázkami i se zprávami z vašich cest či s kompletními cestopisy. Letos jsme zaznamenali návštěvu téměř 350 tisíc lidí, což je takřka o 40 % více, než v loňském roce. Věříme, že je to i proto, že jsme vám kromě řady článků z nejrůznějších míst světa nabídli i řadu nových služeb - mapy měst, cestovní pojištění nebo prodej letenek.
 
Konec roku ale není jen dobou, kdy se ohlížíme zpět. Stejně jako vy i my si dáváme různá předsevzetí, plánujeme, kam se příští rok podíváme, a také to, jak Bedekr.cz opět posunout vpřed. V tom nám pomáhají vaše reakce na změny, které jsme provedli letos, i desítky přání a námětů, které nám stále přicházejí. V tomto okamžiku ještě nemůžeme prozrazovat žádné podrobnosti, ale věříme, že je se na co těšit.
 
A co vy? Našli jste si v předvánočním shonu čas na to, zamyslet se, kam se podíváte v příštím roce? Bude to za exotikou nebo jen za sluncem? Za poznáním nebo za bronzem? Za sněhem? Nebo se vždy rozhodujete až na poslední chvíli? Ať tak či onak, přejeme vám, aby se vám vaše cesty v příštím roce vydařily. Ať už půjde o cesty ""cestovatelské"", nebo prostě o cesty životem. Moc si přejeme, abychom vám při nich mohli i ve čtvrtém roce naší existence pomáhat.
 

 
Šťastný nový rok 2003 vám přeje redakce Bedekr.cz

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz