reklama

 
banan webhosting

Dovolená v modrém stylu

:Nákupy dovolených jsou již v plném proudu, jednotlivé pobočky cestovních kanceláří víří cestování chtivými lidmi a i proto jsem se v dnešním trochu netradičním textu rozhodli představit cestovku, kde si toto lidské zurčení můžete odpustit - mají přece jako Vy internet.
 
Jde o již dlouholetého partnera českých výletníků, o cestovní kancelář Blue Style (jejíž název jsme také použili v nadpisu našeho textu). Ta samozřejmě nabízí i stylové kanceláře v Praze a Mostě, kde si můžete svůj zájezd snů vybrat, ale na rozdíl od řady ostatních neopomíjí ani tu nebližší a nejglobálnější kancelář na světě, která je nyní od Vás vzdálena pouhý jeden klik myši. Ano tušíte správně, jde o on-line kancelář, která Vás oděna v modré barvě (ostatně jak jinak :-)) čeká na adrese http://www.blue-style.cz. Zde Vás čeká nejen kompletní aktualizovaná nabídka, ale také možnost rezervace zájezdu on-line, která nejen, že výborně funguje (jaký nezvyk na českém webu), ale nabídne Vám i příjemnou slevu 300 Kč za každého účastníka.
 
Paketové sirény
 
Pojďme se tedy nyní podívat co nám vlastně budou jednotlivé "datové toky" proudící k Vašim strojů našeptávat a nabízet. Jak ostatně již všudypřítomná modrá naznačuje, budou to zejména nekonečné mořské dálavy a možná dojde i na nějakou tu sirému. Hlavními cíli jsou pro Blue Style tento rok Řecko a Tunisko, tedy nádherné pláže a moře na té nejvyšší úrovni. V bájné zemí báji se můžete podívat na některý z nádherných ostrovů jako je Chalkidiki, Zakynthos a také tajemná Kréta. V o malinko jižnějším Tunisku pak můžete navštívit místa jako Monstari, Hammamet, Sousse a další. Specialitou pro ty, kteří se nebojí je pak ostrov Djerba, aneb "Středozemní Tahiti". Nabídka platí pouze pro odvážné pro, že již ve Homérově Odessi najdete první varování před tímto ostrovem. Ne snad, že by zde žili nebezpeční lidé nebo zvířata, tento ostrov je nebezpečný svou krásou. Když zde podle báje ztroskotal dobyvatel Troji Odysseus museli být jeho lidé z ostrova odvezení násilím přikovaní železy k lodi. Dnes se samozřejmě používají již modernější letecké spojení, ale ony zmiňované řetězy možná ve vybavení cestovních kanceláří zůstali.
 
:Ve všech těchto destinacích Vás čekají pohodlné hotely a pokoje, samozřejmostí je letecká doprava (pro spořivější existuje i možnost kombinované dopravy) a také široká nabídka výletů po pamětihodnostech (např. do Olympie či Spinalonga) či za přírodními krásami (Např. do Laganas a Kalamaki, kde je hnízdiště želv Carretta-Carreta, výlety do pouště na jeepech apod.).
 
Váš názor je důležitý
 
Je samozřejmě, že cestovní kancelář mající kvalitní nabídku a služby chce mít podobně kvalitní i své webové stránky. To se jim podle našeho názoru podařilo dosáhnout nejméně na 99% procent, ale protože web je obrovské místo pro lidi s různými názory je dobré se snažit se posunout se dál. Právě o to se snaží i cestovní kancelář Blue Style, která ráda uvítá Vaše připomínky k jejich webu na adrese bluestyle@nausus.cz. A protože chce podpořit Vaši motivaci pro vylosovaných 10 z Vás čeká jednoduchý fotografický aparát a nebo sleva ve výši 5 000 Kč na libovolný zájezd. A nezapomeňte buďte i kritičtí, vyhrát může každý bez rozdílu názoru.
 

 
Odkazy
 
http://www.blue-style.cz - domovská stránka kanceláře
 

 
http://www.bedekr.cz/b2c2/ck_detail.php3?id=52 - informace o Ck na Bedekru, včetně možnosti ji ohodnotit
 

 
http://www.bedekr.cz/b2c2/search_katalog.php3_UPRAVITITITIT - možnost bezplatného zaslání katalogu
 

 
(als)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz