reklama

 
banan webhosting

Kam za sněhem

O uplynulém víkendu návštěvníci letos poprvé ve větší míře otestovali česká horská střediska. Zima už je prostě skutečně zde a my se v tomto příspěvku společně podíváme, kam je možné se u nás i v zahraničí vypravit za sněhem a kde získat potřebné informace.
 
A začněme počasím v českých horských střediscích. Aktuální stav i předpověď na nejbližší tři dny naleznete na stránkách Meteopressu (http://www.meteopress.cz/ ) - stačí zamířit v pravém menu do seznamu s titulkem Horská střediska.
 
Další důležitou skupinu informací představují popisy horských středisek - naleznete je i s cenami, základními mapami apod. na adrese http://www.skiinfo.cz/Default2.asp?Akce=1&Stat=1 . Volit přitom můžete jak z horských středisek českých, tak i slovenských - připravuje se i Německo a Rakousko. Pokud míříte dál do světa, jistě vám pomůže adresa http://www.skiresort.de/welt/ . Najdete zde popisy evropských, amerických, ale třeba i afrických nebo asijských horských středisek.
 
A co je nejdůležitější - stav sněhové pokrývky. Pro české hory naleznete podrobné informace na serveru http://www.snih.cz/ , pro další světové destinace na adrese http://www.skiresort.de/deutsch/schnee0.htm .
 
(pen)


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz