reklama

 
banan webhosting

Virtuální návštěva Louvre ve 3D

: Jsou galerie, jejichž jméno zná každý - a samozřejmě existuje podstatně více těch, jejichž název něco napoví jen úzkému okruhu více či méně pravidelných návštěvníků. Do té první skupiny rozhodně patří francouzský Louvre - a my vás zveme na jeho on-line 3D prohlídku.
 
Než kliknete na následující odkaz, vedoucí na stránky galerie (v anglickém jazyce, můžete si ovšem zvolit i francouzštinu, španělštinu nebo japonštinu), jistě stojí za to, přečíst si ještě několik doplňujících informací.
 
Nejdříve nevirtuálně: Pokud vás zajímají bližší informace o galerii, např. adresa, telefon, otvírací hodiny nebo vstupné, zvolte si v levém menu položku Visitor's information. Otvírací hodiny pak naleznete na zobrazené stránce pod položkou Opening days and hours.
 
A teď virtuálně: Prohlídku zahájíte tím, že v levém menu zvolíte hned třetí položku shora - Virtual tour. Ze zobrazených částí galerie si můžete vybrat to, které vás zajímá, např. egyptské umění. A pak už si vybíráte z konkrétních částí expozice - kliknutím na malé Q se zobrazí menší virtuální okno, velké Q ukazuje větší obraz (ale stahování pak samozřejmě trvá o poznání déle). Pokud nemáte v počítači nainstalovaný QuickTime, před prvním zobrazením vnitřku galerie bude třeba tento plug-in stáhnout a nainstalovat - to by se však mělo stát automaticky.
 
A nyní již slíbený odkaz: http://www.louvre.fr/llv/musee/visite_virtuelle.jsp?bmLocale=en
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz