reklama

 
banan webhosting

Vezměte si do zahraničí Oskartu

Stále oblíbenějším způsobem komunikace ze zahraničí jsou mobilní telefony. Abyste si mohli bez problémů zavolat, musíte mít k dispozici takzvaný roaming, který umožňuje příjem hovorů i volání v mobilní síti zahraničního operátora. Poloviční roaming, který umožňuje pouze příjem hovorů, zprovoznil nově Oskar pro své Oskarty. Ostatní operátoři něco takového nabízejí již dávno.
 
Na úvod pouze připomeňme, že pro běžné tarify je roaming samozřejmostí. U předplacených karet (Go, Twist, Oskarta) je situace trochu složitější, i zde se však řešení u RadioMobilu a EuroTelu již našlo. Oskar našel částečné řešení právě nyní.
 
Před odjezdem do zahraničí je třeba na OskarLince *608 nebo 0800/177100 požádat o aktivaci služby Oskar v zahraničí (zdarma). Příchozí hovory jsou účtovány stejným způsobem jako mezinárodní hovory uskutečněné z mobilního telefonu do země roamingového partnera. Na plný roaming, tedy na možnost volání ze zahraničí, si zákazníci s Oskartami budou muset podle představitelů Oskara počkat ještě přibližně rok.
 
Od nynějška se lze dovolat uživatelům Oskaret pobývajícím v následujících zemích: Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.
 
(pen, dom)


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz