reklama

 
banan webhosting

Přiblížení Portugalska

Přiblížení Portugalska jako zajímavého trhu pro spolupráci si klade za cíl seriál prezentací, které v Brně, v Jindřichově Hradci a v Plzni pořádá ve dnech 22.10.-24.10.2001 Icep Portugal - obchodní oddělení velvyslanectví Portugalska. Na akci by neměli chybět primátoři výše zmíněných měst, kteří společně s velvyslancem Portugalské republiky v ČR akci nazvanou "Den Portugalska" zahájí.
 
Akce se zúčastní i dva hosté z Portugalska, kteří promluví o dvou hlavních vývozních sektorech - vinařském a potravinářském. Připravena je také všeobecná prezentace dalších sektorů, které zaujímají přední pozici v portugalské ekonomice.
 
V rámci turistické části bude Portugalsko představeno jako zajímavá evropská turistická destinace, kde je možné pobývat celý rok. Řeč bude o portugalské historii, kultuře, pamětihodnostech, přírodě či gastronomii. O Portugalsku pohovoří i významní čeští touroperátoři.
 
V závěru odpoledne bude vylosována tombola. Hlavní cenou je zájezd do Portugalska. Ceny do soutěže věnovaly vedle Icep Portugal také cestovní kanceláře Blue Sky Travel, Fischer a Snail Travel. Připravena je rovněž řízená ochutnávka portugalských vín. K dispozici budou nejrůznější propagační materiály.
 

 
Místa prezentací (vždy od 13:00):
 
22.10. v hotelu Holiday Inn v Brně, Křížkovského 20
 
23.10. v hotelu Concertino Zlatá husa v Jindřichově Hradci, nám. Míru 141/I
 
24.10. v hotelu Continental v Plzni, Zbrojnická 8
 

 
Další informace lze získat v Icep Portugal, telefonicky 02-21986201, faxem 02-21986204 nebo e-mailem na adrese: praguedelegation@icep.cz.
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz