reklama

 
banan webhosting

Letenky zdarma

V našem internetovém časopise se často věnujeme letecké dopravě - a také tomu, jak cestovat pohodlněji, rychleji a levněji. Proto jsme se v minulosti nevyhýbali ani upozornění na programy pro časté letce jednotlivých leteckých společností - a jeden z nich teď nabízí program, v jehož rámci mohou získat letenku i ti, kteří létají méně často.
 
Společnost British Airways totiž nabízí všem, kteří jsou členy jejího programu Executive Club (stejně jako u jiných společností je členství zdarma, stačí na letišti vyplnit u okénka příslušný formulář) 30 tisíc prémiových bodů (za které lze pořídit zpáteční letenku po Evropě) - za předpokladu, že vykonáte alespoň jeden let po světě v Business třídě, nebo v nově zřízené třídě World Traveller Plus.
 
Přesné podmínky naleznete na adrese http://www.britishairways.com/email/london4free12 . Pokud vás tato nabídka nezaujala (máte pravdu, tak úplně zdarma to přece jen není), nezoufejte. S podobnými nabídkami přicházejí i ostatní společnosti (a mezi námi - za let v Business Class je i při běžné nabídce spousta bodů, za které lze lecos pořídit). Ale hlavně nezapomeňte: Pokud občas někam letíte, určitě si pořiďte onu ""zázračnou kartičku"" letecké společnosti. Nic to nestojí a s přibývajícími body se zvyšují vaše šance na letenku zdarma.
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz