reklama

 
banan webhosting

Evropské jízdní řády

Léto je dobou cestování a cestování - to není jen jízda vlastním autem. Týden co týden nás o tom přesvědčujete vy, naši čtenáři, když se na nás obracíte s otázkami, týkajícími se jízdních řádů nejrůznějších dopravních prostředků v Evropě. Pár tipů vám přinášíme v tomto textu.
 
A začněme naším východním sousedem: jízdní řády autobusů a vyhledávání spojení naleznete v přehledné podobě na českém serveru http://www.vlak.cz/conn.asp?tt=3 , máte-li raději vlak, pak navštivte adresu http://www.zsr.sk/p-cestpo.html .
 
Velmi častým cílem vašich cest bývá slunné Chorvatsko. Hodláte-li po této zemi jezdit autobusem, pak jízdní řády naleznete na adrese http://www.autotrans.hr/eng/tuzred.html , dáváte-li přednost vlaku, pak zamiřte na http://www.hznet.hr/hr/index.htm .
 
V nedávné době jsme se u nás věnovali tipům, kam ve Francii - chcete-li nás vzít za slovo, pak snadněji se vám bude cestovat po této zemi se znalostí adresy http://www.voyages-sncf.com/dynamic/_SvTermConshor5?_TMS=994957154361&_DLG=SvTermConshor5 .
 
A na závěr ještě připojme stránku mezinárodních evropských autobusových spojů http://www.eurolines.dk/uk/index.html a stránku InterRailu - aneb levnějšího cestování vlakem po Evropě: http://interrail.host.sk/ir00.htm .
 
V blízké době pro vás chystáme podstatně podrobnější přehled. Šťastnou cestu!
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz