reklama

 
banan webhosting

Na dovolenou levněji

Ač se to možná zdá být někomu trochu divné, právě nyní, na samém začátku léta, přicházejí cestovní kanceláře s nabídkou zimních dovolených. A nezůstává jen u vydání katalogu. Cestování chtiví zákazníci jsou lákáni řadou slev a jsou pro ně přichystány nejrůznější dárečky. Dnes se podíváme, s čím právě teď přicházejí dvě naše největší cestovní kanceláře.
 
Společnost Fischer oznámila, že ve všech jejích pobočkách a v partnerských kancelářích je již dostupný nový katalog Zima 2000/2001 a každý, kdo si z něj stihne objednat do konce července, získá 13% slevu a kompletní zájezd pro své dítě zdarma. V katalogu by si přitom podle zástupců cestovní kanceláře měl vybrat každý: ten, kdo chce v zimě na lyže, i ten, kdo dá přednost pláži a tropickému slunci.
 
Se zajímavou nabídkou přichází v tomto období i Čedok. Česká spořitelna totiž spolu s touto cestovní kanceláří zahájila vydávání mezinárodní platební (debetní) kartu Visa Classic, která vám umožňuje mimo jiné nakupovat u Čedoku se slevou. Na letní zájezdy dostanete slevu 5 %, na zimní (při platbě od 15. 7. do 31. 8.) 9 %. Novou kartu přitom dostane zdarma každý klient Spořitelny, který dosud debetní kartu nemá, na účtu měl v posledních 6 měsících průměrně alespoň 30 000 Kč a bude požadovat automatickou výměnu karty po konci její platnosti. Jinak ho karta přijde na 650 Kč.
 
Pokud vás snad ani jedna z výše uvedených nabídek nezaujala, není důvod zoufat. Stále je tu nabídka spousty zájezdů na posledních chvíli a další příjemné slevy. A koneckonců - pokud se rozhodnete cestovat bez cestovních kanceláří, vaše cesta získá zase jiná kouzla.
 
(pen, dom)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz