reklama

 
banan webhosting

Cesty z Pece a do Pece

V Krkonoších se nachází nejvyšší vrchol ČR, to ví každý. Jedno z nejhezčích míst je tu určitě Pec pod Sněžkou. Je tam dostatek obchodů :o), ale také velký výběr velkých sjezdovek a vleků. Tím největším je Labuť, který se nachází hned za Pecí. Koupíte-li si permanentku za 280 Kč, můžete navštívit Labuť, Smrk, Bramberk, Zahrádky a další vleky, které ale nejsou tak známé.
 
Pokud ovšem neradi sjezdujete, můžete vyrazit na běžky. Jedno z nejzajímavějších míst je Černá Hora, která vysílá Tv program. Nebo se také můžete dojet podívat odkud se vysílá Panorama, které můžete vydět v zimním období po ránu na ČT 2. Další zajímavý výlet na běžkách může být na "Konec Světa", což je chata, kterou určitě dobře znáte z televizního seriálu.
 
Samozřejmostí je v Peci i večerní lyžování - pro ty, co nemohou usnout a chtějí se projet po téměř prázdně sjezdovce. A pokud snad nebudete chtí po večerech lyžovat, tak jsou v provozu i diskotéky, na kterých se určitě pobavíte.
 
Tuto zimu už to asi nestihnete, ale pokud se odhodláte a pojedete tu příští, možná se tam potkáme. Já tam jezdím každý rok a nehodlám na tom nic měnit. Doporučuji vám abyste se ubytovali v tzv. boudách někde hezky vysoko. Nejlepší jsou asi Rozkoš, Lucký, Slunečnice a hotel Energetik. U těch se nachází i vlek, který je velice levný. Platí se na něm pouze 60 Kč za dopoledne, 60 kč za odpoledne a 60 Kč za večer.
 
Tak někdy nashledanou!
 
Naďa Havlíčková (soutěžní příspěvek, f200)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz