reklama

 
banan webhosting

Cesta po moři

Máte v úmyslu cestovat mezi evropskými zeměmi po vodě? Využijete trajektovou dopravu? Nebo si chcete dopřát jen nějakou okružní plavbu? Potom pro vás máme několik odkazů na společnosti, které vám tento způsob dopravy umožní.
 
Informace o evropských trajektech naleznete na adrese http://www.ferrycenter.se/lander.htm . V pravém sloupečku dole jsou destinace vypsány anglicky (nahoře švédsky). U operátorů, kteří nemají webové stránky, je uveden alespoň telefonický kontakt.
 
Seznam světových i evropských trajektů naleznete na webové adrese http://www.ex.ac.uk/~mspunter/ifg/ . Stránka je opět anglicky. Osvědčilo se nám hledání prostřednictvím ""vyhledávání na stránce"" a to té země, do které (nebo ze které) chceme cestovat. Trajekty označené dolarem jsou pouze nákladní.
 
Seznam odkazů na trajektové společnosti, které mají webové stránky, naleznete na adrese http://www.youra.com/ferry/intlferries.html . Směs firemních i soukromých odkazů pak na http://cruiseferry.de/links.html .
 
A pokud byste si chtěli jen dopřát nějakou plavbu po Baltském moři, zde je k dispozici seznam přístavů: http://www.dominoplaza.com/Jimmy/Baltic.nsf/WebHarbor?Openview .
 
A to nejlepší na konec. Na této stránce http://www.budgettravel.com/eurofery.htm naleznete nejen některé z výše zmíněných odkazů, ale také řadu dalších. V její druhé části je pak abecední seznam evropských zemí a společností, zabývajících se lodní dopravou.
 
Šťastnou plavbu.
 
(pen)


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz