reklama

 
banan webhosting

Bedekr.cz změnil svou tvář

Pokud jste pravidelnými návštěvníky Bedekru, jistě jste si všimli výrazné změny našeho vzhledu. Po řadě probdělých nocí vám nyní přinášíme Bedekr.cz ve zbrusu nové podobě - doufáme, že příjemnější a přehlednější. Změn však chystáme podstatně více!
 
Z vašich ohlasů víme, že byste například přivítali přehled zájezdů, pořádaných českými cestovními kancelářemi. Dnes vám ho již můžeme slíbit - databáze je v betaprovozu a první výsledky jsou slibné.
 
Řada z vás se také ptá, kdy přibudou nová místa v Ahaverově virtuálním světě (http://www.bedekr.cz/ahasver ). Odpověď je prostá: Na našich pevných discích leží další desítky fotografií a jde jen o to je upravit a popsat. A provést na Ahasverovi změny, které také již delší dobu chystáme.
 
Ani to však není vše - nicméně více už nechceme prozrazovat. Když si však položíte otázku, co čekáte od cestovatelského portálu - a odpovíte si na ni - věříme, že vaší odpovědí budou právě ty funkce, které pro Bedekr.cz chystáme.
 
Na závěr ještě prosíme: Dejte nám vědět, jak se vám nová podoba Bedekru líbí. Naše adresa je redakce@bedekr.cz. (A pokud byste snad narazili na nějakou funkční chybu, napište nám o ní také. I když jsme se snažili vše důkladně otestovat, úplně vyloučit ji samozřejmě nemůžeme.)
 

 
Na vaše návštěvy u nás se těší
 

 
Redakce Bedekr.cz

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz