reklama

 
banan webhosting

Vážení čtenáři, milé čtenářky,

: již za dva dny se ve většině vašich domovů rozzáří svíce na vánočních stromcích a vy se s rodinami nebo s přáteli sejdete okolo nich, abyste oslavili svátky, o kterých se říká, že jsou nejkrásnější v roce. Ať už dáváte přednost hojnosti dárků, nebo jsou pro vás Vánoce především dobou setkání s blízkými, vždy dávají příležitost alespoň pár okamžiků v roce prožít v trochu jiné realitě.
 
Domnívám se, že taková - byť i chvilková - změna, je v životě velmi důležitá. Ať už se u stromečku poddáte vzpomínkám, hrám s vlastními dětmi nebo třeba plánům na příští dovolenou, vždy budou patrně ve vašich myslích převažovat příjemné myšlenky. Zatímco všední den bývá často spíše ve znamení řešení problémů.
 
Cestování a Vánoce mají mnoho společného. Ať už onu výše zmíněnou změnu, poznání sebe i blízkých nebo třeba dlouhé přípravy a těšení se na to, co přijde. A já vám přeji, aby po onom období příprav následovalo vždy to, co jste si vysnili. V té nejryzejší podobě.
 

 
Dovolte mi, abych vám za náš cestovatelský magazín Bedekr.cz popřál příjemné prožití vánočních svátků. A pokud snad máte na příští týden jiné plány, než návštěvu internetu, pak současně přidávám i přání toho nejlepšího v novém roce 2001. Věřím, že i v něm se spolu budeme shledávat nad těmito stránkami.
 

 
Všechno nejlepší, ať se vám splní všechny vaše sny.
 

 
To vám za redakci Bedekr.cz přeje
 

 
Petr Mandík

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz