reklama

 
banan webhosting

Letenky za babku

Do Ženevy, Helsinek, Paříže, Říma i do řady dalších měst můžete odletět do konce roku za 2 990 Kč, do Damašku a Tel Avivu za 3 490 Kč. Stačí být držitelem karty ISIC, IYTC nebo Euro 26.
 
Zmíněné letenky (všechny jsou zpáteční, tedy na obě cesty) nabízí společnost GTS. Kromě držení jedné z uvedených karet je další podmínkou odlet z Prahy 30. nebo 31. prosince 2000 a návrat do 15. ledna 2001. Mimo již zmíněných měst můžete za 2 990 Kč (pozor, cena nezahrnuje letištní poplatky) letět rovněž do Amsterdamu, Athén, Barcelony, Bělehradu, Berlína, Bolony, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Kodaně, Dublinu, Dusseldorfu, Frankfurtu, Goteborgu, Hamburku, Kyjeva, Istanbulu, Petrohradu, Londýna, Madridu, Manchesteru, Milána, Moskvy, Mnichova, Nice, Osla, Ostravy, Rigy, Sofie, Stockholmu, Stutgartu, Vídně, Waršavy, Záhřebu a Curychu.
 
Pro studenty připravuje společnost GTS rovněž letní pracovní programy v zahraničí, konkrétně v USA, Kanadě, ve Velké Británii, ve Francii, v Irsku nebo v Jižní Africe. Během prosince k těmto programům pořádá besedy (dnes v Ústí nad Labem, 21. prosince v Českých Budějovicích). Další zajímavou nabídkou stejné společnosti jsou jazykové kurzy angličtiny v Londýně od 13 950 Kč za 2 týdny. Další informace o všech zmíněných nabídkách naleznete na webu společnosti: http://www.gtsint.cz .
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz