reklama

 
banan webhosting

Hory pod sněhem, ale ne všechny

Medvědín 73 centimetrů sněhu, Pec pod Sněžkou 65, Harrachov 60, Špindlerův Mlýn 50 - to jsou rozhodně příjemnější čísla, než jaká ještě minulý týden čekali i velcí optimisté. Nutno ovšem poznamenat, že mimo Krkonoše není situace až tak růžová.
 
V aktuálním Tématu týdne vám na Bedekr.cz předkládáme několik tipů, kam za sněhem - a především přehled užitečných odkazů na stránky, kde se dozvíte, kolik je sněhu na našich i zahraničních horách, jaké je tam aktuální počasí i to, jaké počasí je tam očekáváno. Řadu dalších odkazů naleznete právě zde.
 
Prvním z nich je http://www.ceske-hory.cz , který, jak už název napovídá, vede na stránky věnované informacím o českých pohořích. Najdete tu pohled do jejich historie, nabídky hotelů i tipy na výlety.
 
Pokud už máte cíl své cesty vybrán, pak pro vás mohou být zajímavé odkazy přímo na stránky jednotlivých horských masivů. Tak tedy: Beskydy - http://www.beskydy.cz/ , Orlické hory - http://www.servis.cz/ a Krkonoše - http://www.krkonose.cz/ .
 
Máte-li namířeno na stránky věnované lyžím a lyžováním, pak vás možná bude zajímat web Krkonošského svazu lyžařů - http://www.ksl.cz nebo Lyze.cz, kde lze lyže přímo vybírat a nakupovat. Nákup lyží po internetu tu však sami autoři stránek nedoporučují, což je svým způsobem kuriozita. Dá se jim ale třeba zavolat... Zmíněný odkaz je: http://www.lyze.cz/cgi-bin/peksport/browser.cgi?data=category&category=46 .
 
(pen, dom)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz