reklama

 
banan webhosting

Tipy na cestovatelské vánoční dárky

: Tak už je to zase tady - Vánoce přibíhají a nákup vánočních dárků už nelze dále odkládat. Pokud vaši blízcí rádi cestují (a nebo si o cestování rádi čtou), máme tu pro vás několik tipů, co jim koupit - a kde. Bez front a za příznivé ceny.
 
Začněme u věci, bez který se žádný pořádný cestovatel neobejde - totiž u fotoaparátu. Dobrou nabídku - ať už klasických nebo digitálních fotoaparátů naleznete v Obchodním domě na adrese http://www.obchodni-dum.cz/kategorie.phtml?authcode=dXStoccgqW3lpDnft1K2&kosid=163029&levreg=B&islogged=&path=%286%29%2830%29 . V levém menu si můžete vybrat typ (digitální/klasický), pomocí záhlaví seznamu lze produkty nechat seřadit podle názvu nebo ceny.
 
Pokud míříte výš, pak máte možná spadeno na videokameru. Stejná společnost nabízí digitální i analogové kamery - na adrese http://www.obchodni-dum.cz/kategorie.phtml?authcode=dXStoccgqW3lpDnft1K2&kosid=163029&levreg=B&islogged=&path=%284%29%2833%29 . Na dalších stránkách tohoto webu jsou k dispozici např. i dalekohledy, mobilní telefony a další zboží.
 
Máte-li hlouběji do kapsy, pak můžete zamířit na adresu http://www.levneknihy.cz/ . Za 29 Kč tu nabízejí průvodce po pobřeží Itálie nebo po Praze, o 10 korun dráž cestopisy Karla Čapka, o 10 korun levněji zase průvodce Holandskem nebo Florencií. Pokud si chcete připlatit, můžete mít za 229 Kč průvodce starověkým světem Mezopotámie. Stačí jen vyplnit ve vyhledávacvím okénku to, co vás zajímá, a pak si vybrané knihy nechat zaslat domů na dobírku.
 
Pokud chcete nakupovat sportovní zboží, můžete zamířit např. na http://shop.sportymca.cz/ . Najdete tu stany, batohy, ale třeba i spacáky. Výběr sice není ohromující, ale na rozdíl od některých stejně zaměřených webů se tento alespoň jeví být funkčním.
 
Posledním tipem - nejen pro cestovatele - je http://www.albumcity.cz . Vynikající prodejna CD a DVD s dobrým výběrem a ještě lepšími cenami. Jen je třeba si pospíšit - u objednávek učiněných příští týden už zřejmě bude jen malá šance na jejich obdržení.
 
Obchodní dům a Albumcity jsme vyzkoušeli na vlastní kůži a byli jsme spokojeni. Doufáme, že pokud se za nákupy na internet vydáte vy, bude vaše zkušenost stejně dobrá.
 
Petr Mandík

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz