reklama

 
banan webhosting

Kdy je v které zemi svátek

Možná se to stalo i vám: vyrazili jste někam do zahraničí obdivovat zdejší pamětihodnosti nebo za nákupy - a když jste přijeli, ukázalo se, že je zde státní svátek a všude tudíž zavřeno. Nebo jste naopak chctěli navštívit nějaké místo, kde se právě slaví? V obou případech byste patrně přivítali přehled svátků v zahraničí.
 
Odkaz, který vám na této stránce nabízíme, vede na stránky WEG, kterou jsme nahradili dřívější - a nyní již nefunkční odkaz na web Briana Prescotta-Decie, který se sběrem příslušných dat zabýval od roku 1988 a na internetu je publikoval od roku 1993.
 
Stránka je anglicky - v levém sloupečku nejprve klikněte na volbu Countries. Zde si vyberte svůj cíl. Nezapomeňte, že řada z nich má anglicky poněkud (nebo hodně) jiný název než česky (Rakousko = Austria, Německo = Germany, Kypr = Cyprus, Maďarsko = Hungary apod.). Můžete přitom dále upřesňovat - pokud vám nestačí stát, vyberte si město, oblast... Zvolíte-li pak termín any time a kliknete na GO, dostanete přehledný seznam svátků na celý rok.
 
Slíbený odkaz následuje: http://www.worldeventsguide.com/index.ehtml.
 
(pen, zahr)


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz