reklama

 
banan webhosting

Ahasverův virtuální svět

: Od dnešního dne se u nás můžete toulat světem, aniž byste vstali od počítače. Spustili jsme totiž do zkušebního provozu Ahasverův virtuální svět - stránky, na kterých postupně najdete řadu ""virtuálních"" míst. A také spoustu ""úplně normálních"" fotografií.
 
V tomto okamžiku je pro vás připraveno 7 měst - 2 virtuální a 5 ""nevirtuálních"". Ve druhé skupině naleznete New York, Huntsville, San Francisco, Madrid a Budapešť. Virtuální procházku si zatím můžete vychutnat v Praze a v Brně - další města však pilně připravujeme. A to nejen česká.
 
Ovládání je velmi snadné: po kliknutí na tento odkaz - http://www.bedekr.cz/ahasver/prg/cz/index.html se ocitnete na Václavském náměstí. Šipkami doleva a doprava pod fotografií se rozhlížíte kolem, pokud se objeví šipka směrem vzhůru, můžete vykročit vpřed. V levém menu naleznete odkazy na další města.
 
Na stránkách Ahasverova virtuálního světa si zatím můžete prohlédnout na 300 fotografií. Věříme, že vás zaujmou, a že nám, stejně jako dosud, budete psát své postřehy na adresu info@bedekr.cz.
 

 
Vaše redakce
 

 
Bedekr.cz

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz