reklama

 
banan webhosting

Všechno o cestování

"Bedekr - knižní cestovní průvodce nakladatele Baedekra; přeneseně knižní průvodce vůbec." (Všeobecná encyklopedie Diderot v osmi svazcích)
 
Ještě než se vážně začtete do následujícího textu, musíme se k něčemu přiznat: časopis Bedekr.cz, který jste právě otevřeli, je vlastně jakýmsi NULTÝM číslem. Co to znamená? Že zde sice již dnes najdete informace o všech zemích světa včetně počasí, map nebo kursů měn, a také soutěže, ale my ještě provádíme poslední testy a zveřejňujeme o poznání méně článků, než zde najdete už za pár dní (rádi bychom slíbili 1 týden, ale vše záleží na úspěšnosti testů). A co pro vás chystáme dále?
 
Každý den několik článků o cestování, průvodce po různých zemích, cestopisy, soutěže, fotografie, informace o zájezdech i o cestovních kancelářích, řadu praktických rad (třeba i to, jak se dovoláte ze zahraničí z mobilního telefonu) i zajímavostí (víte, kde dnes ještě narazíte na lidožrouty?).
 
Budeme samozřejmě velmi rádi, když na našich stránkách najdete vše, co tu budete hledat, a když se na ně budete pravidelně vracet. Budeme mít radost, když se s námi a s našimi čtenáři podělíte o své zkušenosti z cest - rádi vaše zápisky zveřejníme - a nyní je (ale třeba i své fotografie) můžete nechat zařadit do soutěže. A bude nás samozřejmě také těšit, když nám pošlete své nápady a připomínky, jak Bedekr.cz ještě vylepšit, nebo prostě jen pozdrav nebo názor k nějakému tématu.
 
Přejeme vám krásný začátek léta, ke kterému se budeme snažit přispět i my.
 

 
Vaše redakce Bedekr.cz

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz