reklama

 
banan webhosting

Asie

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

Možná se to stalo i vám: vyrazili jste někam do zahraničí obdivovat zdejší pamětihodnosti nebo za nákupy - a když jste přijeli, ukázalo se, že je zde státní svátek a všude tudíž zavřeno.

Možná se to stalo i vám: vyrazili jste někam do zahraničí obdivovat zdejší pamětihodnosti nebo za nákupy - a když jste přijeli, ukázalo se, že je zde státní svátek a všude tudíž zavřeno. Nebo jste naopak chctěli navštívit nějaké místo, kde se právě slaví? V obou případech byste patrně přivítali přehled svátků v zahraničí.


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Zajímá vás historie i současnost asijského kontinentu a rádi byste se s ní seznámili nějakou zajímavou formou? Pak možná využijete pozvánky Kinosálu pražského Planetária, který zve veřejnost na audiovizuální pořad Kouzlo Východu.

{BIMAGH:/old/obr_902_2.jpg: Ilustr. foto - TZ:} Zajímá vás historie i současnost asijského kontinentu a rádi byste se s ní seznámili nějakou zajímavou formou? Pak možná využijete pozvánky Kinosálu pražského Planetária, který zve veřejnost na audiovizuální pořad Kouzlo Východu.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Maledivy, souostroví v Indickém oceánu, jsou od roku 1965 nezávislou republikou v rámci Britského společenství. Od dosažení nezávislosti na Srí Lance v roce 1948 měla tato republika vnitřní samosprávu.

Maledivy, souostroví v Indickém oceánu, jsou od roku 1965 nezávislou republikou v rámci Britského společenství. Od dosažení nezávislosti na Srí Lance v roce 1948 měla tato republika vnitřní samosprávu. Velká Británie si však větším počtem dohod zabezpečila kontrolu nad zahraniční a obrannou politikou země. Vyhlášením nezávislosti zanikla zodpovědnost Velké Británie za obranu Malediv.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Nedílnou součástí turistického průmyslu je v některých zemích sexuální turistika. Ta s sebou ovšem přináší řadu rizik včetně rizika nákazy některou pohlavně přenosnou nemocí. Riziko nákazy závisí mimo jiné na rozvoji prostituce, či heterosexuální a homosexuální promiskuitě.

Nedílnou součástí turistického průmyslu je v některých zemích sexuální turistika. Ta s sebou ovšem přináší řadu rizik včetně rizika nákazy některou pohlavně přenosnou nemocí.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Takřka všude na světě se můžete setkat se zvířaty, jejichž útok může být životu nebezpečný. V tropech a subtropech může být cestovatel ohrožen řadou jedovatých živočichů, kteří žijí na zemi, ve vzduchu i ve vodě.Jedovatí hadiJedovatí hadi jsou vybaveni jedovými zuby, kterými vpravují jed do těla své oběti.

{BIMAGH:/old/obr_527_1.jpg: Škorpion:} Takřka všude na světě se můžete setkat se zvířaty, jejichž útok může být životu nebezpečný. V tropech a subtropech může být cestovatel ohrožen řadou jedovatých živočichů, kteří žijí na zemi, ve vzduchu i ve vodě.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Potkáte ho pouze na Kavkaze. Ale musíte mít štěstí - nebo spíše vědět, kam jít. Má velmi silné rohy, které se navíc široce rozevírají. A je chráněný. O kom je řeč? O kozorožci kavkazském. Kozorožec kavkazský (na obr.) žije pouze ve třech kavkazských přírodních rezervacích, zřídka se s ním můžete setkat v zoologických zahradách (např.

{BIMAGH:/old/obr_460_1.jpg::} Potkáte ho pouze na Kavkaze. Ale musíte mít štěstí - nebo spíše vědět, kam jít. Má velmi silné rohy, které se navíc široce rozevírají. A je chráněný. O kom je řeč? O kozorožci kavkazském.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz