reklama

 
banan webhosting

První vítězové roku 2008

A máme zde první vítěze v tomto roce, kterým se výrazně rozšíří jejich bodové konto. Jsou to ti, kteří odpověděli správně na otázky prvního kola a byli nejblíže v tipovací otázce - a někteří byli opravdu hodně blízko.

Absolutním vítězem, se stala čtenářka s uživatelským jménem DanaFa, která nejenom, že správně odpověděla na naše nelehké otázky, ale téměř přesně odhadla i naši tipovací otázku – kurz eura oproti české koruně, který byl podle ČNB dne 18.ledna 2008 26,125 koruny. Jen pro zajímavost naše vítězka, které připisujeme 1.000 bodů, se od výsledku lišila jen o neuvěřitelných 0,02 % (a to odpověděla už 8. ledna).
Dalšími vítězi jsou čtenářky s uživatelskými jmény Miroslava a Šárka Lančová, které byly svými tipy také blízko, ale téměř přesný odhad vítězky byl k nepřekonání (pro ně je odměna 500 a 200 bodů).

Pro ty z Vás, kteří nevyhráli anebo se nestihli zúčastnit, máme dobrou zprávu: stále se ještě můžete zúčastnit právě probíhaného druhého kola a za získané body dostat zajímavé odměny.

Všem výhercům gratulujeme.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz