reklama

 
banan webhosting

POZOR! Nová pravidla v udělování bodů za komentáře na našem serveru

Milí čtenáři!
S okamžitou platností dochází na našem serveru ke změnám v udělování bodů za Vámi vložené komentáře. Velmi děkujeme všem uživatelům, kteří píší do svých často delších komentářů zajímavé postřehy, zážitky z cest či praktické informace. Věřte, že právě oni budou v tomto novém systému odměňování ještě více zvýhodněni, a my pevně doufáme, že nám zachovají svou přízeň.

Ke změnám v hodnocení komentářů dochází ale bohužel kvůli těm čtenářům, kterým jde prvoplánově jen a jen o získání bodů a v podstatě se nechtějí s ostatními čtenáři podělit o nic zajímavého. Jejich komentáře jsou často jedno- či dvouslovné, žádnou informaci nepřinášejí a často je několik takových komentářů vloženo k jednomu a tomu samému článku… Věřte, že takové komentáře nebudou v našem novém systému bodovány téměř vůbec.

Jak to tedy bude fungovat?
Komentáře budou nyní naším systémem hodnoceny především podle jejich délky a zajímavosti informace, kterou přinášejí a to rozmezí od 1 do 20 bodů. Za zvláště vydařené komentáře může redakce připsat uživateli ještě další body navíc. Jednoslovné či nicneříkající komentáře budou hodnoceny velmi nízko či vůbec. Opakující se stejné komentáře budou redakcí mazány, jako tomu bylo doposud. Počet udělených bodů bude také záviset na hodnocení uživatele (toto hodnocení stanovuje redakce Bedekr.cz a je závislé na Vašich posledních komentářích). Pro všechny čtenáře je normálně hodnocení rovno jedné, ale může být i menší (pro ty co mají hodně komentářů, které ale pro ostní nejsou přínosné) a nebo také větší (pro ty co mají opravdu co říci a obohatí tím ostatní). Vaše osobní hodnocení najdete na stránce "Můj účet" - pokud zde žádný údaj nevidíte, je Vaše hodnocení rovno 1, pro ostatní platí zde uvedená hodnota. Zároveň dochází k tomu, že každý uživatel bude mít jen omezený počet komentářů, který může vložit – a to 7 komentářů denně, aby nedocházelo k zaplavování našeho systému opravdu velmi stručnými poznámkami některých „psavců“.

Věře, milí čtenáři, že tyto změny děláme jen a pouze z toho důvodu, abyste na našich stránkách nacházeli zajímavý obsah a poutavé názory ostatních čtenářů. Neradi bychom, aby docházelo ke zneužívání našeho systému odměn, ale aby se naše odměny naopak staly opravdovými „Odměnami“ za Vaše snažení.

Vaše redakce

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz