reklama

 
banan webhosting
 O nás 
 
Bedekr.cz vznikl v roce 2000 jako první specializovaný cestovatelský web v České republice. Již od svých počátků si kladl ambiciózní cíl: Poskytovat přesné údaje o všech zemích světa, a to včetně map, informací o obyvatelstvu, o počasí i o dalších faktorech, jejichž znalost by se mohla návštěvníkovi daného místa hodit. A samozřejmě nesmí chybět ani množství článků o zemích i o dalších tématech souvisejících s cestováním.

Již velice brzy po vzniku Bedekru se na něj začali obracet lidé se zájmem o poznávání krás naší planety a mnozí z nich pak na webu publikovali své zkušenosti z cest - podniknutých s cestovními kancelářemi i takříkajíc na vlastní pěst. Redakce Bedekru tak získala významnou posilu; tyto i své články pak vždy pečlivě třídila, aby byly pro návštěvníky snadno k nalezení u těch zemí, jichž se týkají.

Dva roky po svém vzniku prošel Bedekr.cz první významnou proměnou, která reagovala na požadavky návštěvníků i na rozvoj webových technologií. Díky tomuto kroku zaznamenaly stránky další významný nárůst návštěvnosti i loajality uživatelů.

Další rozvoj internetu - mimo jiné posun k technologiím takzvaného webu 2.0 - přiměl provozovatele webu o 4 roky později k rozhodnutí o další významné inovaci. Téměř 12 měsíců usilovné práce pak vyústilo na sklonku roku 2007 ve spuštění stránek na zcela nové platformě, která má všechny předpoklady podpořit další významný rozvoj stránek Bedekr.cz.

Uživatelé dostali s novou verzí webu do ruky stránky rychlejší a přehlednější; možná důležitější je však fakt, že použitá moderní platforma dovoluje obohacení webu Bedekr.cz o řadu nových pokročilých prvků – o uživatelské blogy, o videa, o tříděné diskuze i o mnohé další. Nejdéle existující specializovaný web o cestování tak dostal nejen nový kabát, ale také novou krev do žil.
 

Kontakt: info@bedekr.cz

 
 
 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz