reklama

 
banan webhosting

Klub Bedekru

KLUB BEDEKRU A BLOGY NA BEDEKR.CZ

Zaregistrujte se na Bedekr.cz, staňte se automaticky a zdarma členy Klubu Bedekr, založte si svůj blog a podělte se s ostatními o zážitky z cestování! Můžete tak získávat ještě více bodů a vybírat si za ně ceny z našich odměn!.
 
 
Exkluzivním partnerem Klubu Bedekru je nakladatelství Jota, vydavatel podrobných a velmi praktických cestovních průvodců Rough Guides, ale i dalších knih s cestovatelskou tematikou.
 
 
 
Bronzovými členy Klubu Bedekr se může stát každý registrovaný uživatel našeho serveru, který požádá o členství na této stránce.
(Pokud jste již členy a o členství již nemáte zájem, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese info@bedekr.cz.)
V případě, že si na Bedekru založíte svůj blog a budete do něj pravidelně vkládat příspěvky (nejen) s cestovatelskou tematikou, máte možnost získat Stříbrné či Zlaté členství v Klubu, získávat tak mnohem více bodů nebo se stát dokonce stálým spolupracovníkem redakce! Jen za samotnou registraci za uživatele získáváte již 100 bodů!

Podrobnější informace a návody, jak blogy zadávat najdete (kde také jinde) na našem blogu.

Můžete mán nabídnout k publikování i rozsáhlejší články s fotografiemi (na adresu redakce@bedekr.cz). Pokud článek přijmeme k vydání, zísáte za něj další body podle jeho kvality a délky.

O postupu do vyšší kategorie členství v Klubu rozhoduje redakce na žádost uživatele, odeslanou na e-mailovou adresu klub@bedekr.cz.
Prosím věnujte pozornost informacím v následující tabulce!

Tato tabulka ukazuje, jaké množství bodů máte možnost získat např. za komentáře či blogy u jednotlivých druhů členství:

  Přihlášení Komentáře Blogy Podmínky pro postup do vyššího členství
Druh členství (max. 1x za 12 hodin) Za 1 komentář Za min. 3 cestovatelské příspěvky měsíčně
Bez členství 5 b 1 až 20 b Nelze vyplnění žádosti na této stránce
Bronzové členství 5 b 1 až 20 b 50 b komentáře přinášejí zajímavé informace a jsou k věci, příspěvky v blogu jsou zařazeny do správných kategorií
Stříbrné členství 5 b 1 až 20 b 100 b člen udržuje vysoký standard vkládaných textů, příspěvky jsou čtivě napsány a dobře hodnoceny ostatními uživateli
Zlaté členství 5 b 1 až 20 b 200 b blog člena je dlouhodobě vysoce hodnocen, příspěvky jsou pravidelné a dobře napsané

Omlouváme se systém přidělování bodů za blogy stále nepracuje - doufáme v brzkou nápravu.

Výhodou Zlatého členství je, že se příspěvky člena mohou objevovat mezi články na titulní stránce Bedekru!
Stálým spolupracovníkem redakce se stávají ti Zlatí členové klubu, kteří dlouhodobě udržují vysoký standard svých příspěvků i komentářů.
Pro stálou spolupráci oslovuje Zlaté členy výhradně redakce. Samozřejmě v případě, že kvalita vašich příspěvků se zhorší, je možné přeřazení do nižší kategorie.

Pravidla pro používání blogů a vkládání komentářů:
Uživatel může blog používat pouze k aktivitám, které jsou v souladu s platným právním řádem České republiky. Zdůrazňujeme, že je především nezbytné nedostat se do rozporu s Listinou základních práv a svobod a s Autorským zákonem. Provozovatel je oprávněn kdykoli zamezit kterémukoli z uživatelů v přístupu k blogu a odstranit jeho příspěvky, pokud sezná, že tyto jsou v rozporu s výše uvedenými dokumenty nebo s dobrými mravy. Detailní pravidla jsou popsána v kodexu bloggera, který se všichni bloggeři zavazují dodržovat.
Komentáře jsou hodnoceny především podle jejich délky a zajímavosti informace, kterou přinášejí a to rozmezí od 1 do 20 bodů. Za zvláště vydařené komentáře může redakce připsat uživateli ještě další body navíc. Jednoslovné či nicneříkající komentáře budou hodnoceny velmi nízko či vůbec. Opakující se stejné komentáře budou redakcí mazány. Počet udělených bodů bude také záviset na hodnocení uživatele (toto hodnocení stanovuje redakce Bedekr.cz a je závislé na vašich posledních komentářích). Pro všechny čtenáře je normálně hodnocení rovno jedné, ale může být i menší (pro ty co mají hodně komentářů, které ale pro ostní nejsou přínosné) a nebo také větší (pro ty co mají opravdu co říci a obohatí tím ostatní). Vaše osobní hodnocení najdete na stránce "Můj účet" - pokud zde žádný údaj nevidíte, je vaše hodnocení rovno 1, pro ostatní platí zde uvedená hodnota. Maximálně můžete získat 10 bodů za 24 hodin.
Pokud jsou členovy komentáře/příspěvky do blogu nekvalitní (nenesou žádnou informaci, snaží se uškodit dalším členům apod.), bude zařazen do o jednu nižší kategorie než v níž aktuálně je; pokud je Standardním členem, bude mu sníženo osobní hodnocení. Pokud bude tato situace přetrvávat, bude to považováno za závažné porušování pravidel serveru.
Pokud člen závažným způsobem poruší pravidla serveru (např. tím, ze zkopíruje do svého příspěvku bez označení cizí text nebo takový text jen "drobně" upraví), může byt vyřazen z klubu a jeho bodové konto bez náhrady anulováno.

 
 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz