reklama

 
banan webhosting

Březnová soutěž o roční předplatné časopisu 100+1 a další ceny – 2. kolo (16. - 31. 3. 2008)

Přinášíme vám druhé kolo březnové soutěže o roční předplatné časopisu 100+1 a DVD z edice Nejkrásnější místa světa. Stačí odpovědět na 5 otázek a odhadnout co nejpřesnější údaj u otázky tipovací.
Vítězem soutěže se stává ten, kdo se zúčastní obou kol, zodpoví správně všechny otázky a bude nejblíže pravdě v otázce tipovací. Vítěz získává poukázku na roční předplatné časopisu 100+1 a další dva výherci (na které se vztahují stejné podmínky) pak cestopisná DVD z edice Nekrásnější místa světa.
A aby to nebylo líto těm, kteří snad první kolo nestihli, rozhodli jsme se v redakci dalším dvěma soutěžícím (co se zúčastnili jen kola druhého a odpoví správně na všechny otázky) s nejpřesnějším odhadem u tipovací otázky věnovat každému také po jednom DVD. Všichni výherci DVD budou po skončení soutěže kontaktováni e-mailem a budou mít možnost si DVD z naší nabídky sami vybrat!
Abyste mohli vyplnit soutěžní otázky je nutné mít účet na serveru Bedekr.cz (práce na 1 minutu, stačí zadat jen váš e-mail, registrace zde) a být přihlášen. Kromě možnosti zúčastnit se soutěží máte možnost se aktivně podílet na obsahu našeho serveru a za získané body dostat zajímavé odměny.

Vstup do soutěže: A nyní hurá do duhého kola a hodně štěstí.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz